Mobilní telefony

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

http://iphone-mobil.cz

Počet modelů v řadě: 8

Na tomto portálu naleznete vše o mobilních telefonech Google Nexus. Máme pro Vás připraveny zajímavé novinky, recenze, fotografie a další užitečné informace. Každý Nexus má u nás své místo.

http://nexus-mobil.cz

Počet modelů v řadě: 4

Jedinečný design. Fotografie, které budou obdivovat profesionálové. Zvuk ve vysokém rozlišení. Smartphone, který dostal všechno důležité vybavení a dostane i vás.

http://htc.intarget.cz/

Počet modelů v řadě: 1

Na této stránce naleznete novinky o mobilních telefonech Huawei. Přinášíme čerstvé a zajímavé informace o této značce, která se vyšvihla mezi ty největší prodejce mobilních telefonů na světě.

http://huawei.intarget.cz/

Počet modelů v řadě: 2

Přinášíme Vám nejnovější informace okolo telefonů od Lenova. Najdete u nás ty nejzajímavější a nejaktuálnější informace patřící k tomuto nejstaršímu mobilnímu výrobci.

http://lenovo.intarget.cz/

Počet modelů v řadě: 3

Na této stránce naleznete novinky a aktuality, které se týkají mobilních telefonů LG. Informace přinášíme pravidelně a proto Vám nic důležitého neunikne. Máme pro Vás recenze, fotky, parametry a mnoho dalšího ke každému telefonu od LG.

http://lg.intarget.cz/

Počet modelů v řadě: 3

Přinášíme Vám nejnovější informace ze světa mobilních telefonů Nokia Lumia. Naleznete tu fotografie, recenze, technické parametry a další zajímavosti. Ať si vyberete kterýkoliv telefon, Nokia Lumia je vždy správná volba.

http://lumia-mobil.cz

Počet modelů v řadě: 9

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

http://samsunggalaxy.cz

Počet modelů v řadě: 11

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Sony Xperia. Nabízíme to nejlepší od Sony. Naplněno zábavou až po okraj. Se systémem Android.

http://sony-xperia.intarget.cz/

Počet modelů v řadě: 2

Xiaomi je jedním z nejkvalitnějších a nejproduktivnějších čínských výrobců, který své špičkové mobilní telefony přináší i na český trh. Přinášíme Vám nejnovější informace o každém modelu.

http://xiaomi-mobil.cz

Počet modelů v řadě: 3

Počet všech řad: 10

Počet modelů: 46